Obecnie telekonsultacje wykonujemy wyjątkowo i tylko jako kontynuację leczenia.

Prosimy o przyjazd 10-15 minut przed wyznaczoną godziną, celem potwierdzenia danych i wypełnienia niezbędnych dokumentów. Wyznaczony termin może ulec opóźnieniu, jeśli poprzedni pacjent/pacjenci wymagają wydłużenia czasu wizyty.

W przypadku konieczności przełożenia wizyty kontaktujemy się telefonicznie, dlatego prosimy o podawanie aktualnych numerów telefonu.

Jeśli macie Państwo objawy infekcji prosimy przełożyć termin wizyty.

Nasze Rejestratorki udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty.

Jeżeli nie możesz się dodzwonić, skorzystaj z rejestracji on-line w górnym menue.

 • Zwiń listę

 • TELEKONSULTACJE

  W czasie telekonsultacji oprócz omówienia dolegliwości i wyników badań, wydania zaleceń, możliwe będzie uzyskanie e-recepty oraz skierowań.

  Jeżeli w czasie telekonsultacji okaże się, że niezbędne jest bezpośrednie zbadanie, zaprosimy na najbliższy możliwy termin wizyty.

  Telekonsultacje są możliwe tylko jako wizyty kontrolne u kardiologa, endokrynologa, diabetologa.

  Telekonsultacje odbywać się będą po uprzednim wykonaniu przelewu bankowego na kwotę 200zł.

  Dane do przelewu:

  Nazwa: Gabinety Marcelin Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

  Nr konta: 75 1090 1346 0000 0001 4139 9052

  Tytułem: telekonsultacja + nazwisko lekarza + data konsultacji + nazwisko pacjenta lub numer NIP jeśli potrzebna będzie faktura na firmę

  Potwierdzenie przelewu można przesłać na skrzynkę: kontakt (malpa) gabinety-marcelin.pl

 • PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ

  Przygotowanie przed pierwszą wizytą

  Ankieta wstępnej kwalifikacji na osobistą wizytę w Gabinetach Marcelin

  Potrzebne informacje

  Prosimy o zebranie informacji o swoich dolegliwościach, chorobach, przebytych hospitalizacjach i zabiegach.

  Prosimy o przygotowanie aktualnego spisu wszystkich zażywanych leków (nazwa, dawka, ile razy dziennie) oraz informacje o lekach które wywoływały objawy uboczne w przeszłości.

  Przed wizytą u kardiologa prosimy o sprawdzenie aktualnej masy ciała, pomiary ciśnienia tętniczego i tętna (najlepiej zapisać) oraz o wydrukowanie i wypełnienie ankiety (poniżej do pobrania wersja MS WORD lub PDF), bez wpisywania danych osobowych.

  Ankieta MS WORD do KARDIOLOGA lub Ankieta PDF do KARDIOLOGA

  Dokumentacja

  Na wizytę proszę zabrać dowód osobisty oraz całą dokumentację medyczną do wglądu: karty wypisowe ze szpitali, wyniki badań EKG, USG, RTG, KT, echo serca, holtery, wyniki laboratoryjne itp., nawet jeśli wydają się nie związane z aktualnym problemem, część z nich może okazać się bardzo potrzebna.

  RODO

  Jesteśmy zobligowani do wypełniania irytujących obowiązków RODO, dlatego przed pierwszą wizytą prosimy o wyrażenie pisemnej zgody na kontakt telefoniczny głównie w celu obsługi terminu wizyty

  Usługi dodatkowe

  Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, z konsultacją innych specjalistów, lub np. z założeniem Holtera, koniecznie o to zapytaj wcześniej, nasze Rejestratorki postarają się umówić wizyty w tym samym dniu.

  Na miejscu działa punkt pobrań krwi do laboratorium Diagnostyka – można więc połączyć wizytę z wykonaniem tych badań – prosimy w takim razie przyjechać na czczo (do 20:00 kolacja dnia poprzedniego) do godziny 11:00.

  Dojazd i parkowanie

  Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie celem wypełnienia formalności przed wizytą. W przypadku rezygnacji z wizyty czy znacznego spóźnienia prosimy o informację.

  Staramy się przyjmować punktualnie, ale nie zawsze jest to możliwe. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz ma opóźnienie – wynika ono najczęściej z trudnej rozmowy w gabinecie.

  Adres: ul. Marcelińska 62/4, Poznań – w pobliżu skrzyżowania ul. Marcelińskiej z ul. Grochowską (pomiędzy ul Lubeckiego i Włodkowica), naprzeciwko budynku energetyki – nr 71

  Gabinety mieszczą się w budynku „Dwór-Marcelin” na parterze. Wejście prawą klatką schodową (od ul. Włodkowica).

  Dojazd – najlepiej taksówką lub komunikacją miejską – przystanki przy skrzyżowaniu Grochowska/Marcelińska (autobusy: A, 63, 69, 82, T2 – dojście 100-200m)

  W pobliżu nie ma strzeżonych ani płatnych parkingów. Parkując na okolicznych ulicach serdecznie prosimy o przestrzeganie przepisów i nie blokowanie wjazdów na posesje.

  Osoby z ograniczeniami ruchowymi najlepiej wysadzić przed wejściem (z dodatkową osobą do pomocy) i odstawić samochód.

 • Adres

  ul. Marcelińska 62/4
  60-354 Poznań

 • Zadzwoń

  Rejestracja główna (+48 61) 222-9050
  Kardiolog dziecięcy 602 681 870 – SMS

 • Godziny pracy

  Poniedziałek – Piątek: 08.00 – 20.00
  Soboty, niedziele, święta: nieczynne

Gabinety Marcelin zapraszają

Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko inne staje się niczym.

— Artur Schopenhauer