Gabinety Marcelin są czynne, ale zachęcamy do korzystania także z telekonsultacji z wykorzystaniem telefonu lub komunikatorów sieciowych.

W czasie telekonsultacji oprócz omówienia dolegliwości i wyników badań, wydania zaleceń, możliwe będzie uzyskanie e-recepty oraz skierowań. Jeżeli w czasie telekonsultacji okaże się, że niezbędne jest bezpośrednie zbadanie, zaprosimy na najbliższy możliwy termin wizyty.

Ze względu na epidemię koronawirusa w „Gabinetach Marcelin” przestrzegamy ściśle procedur mających chronić przed zakażeniem. Prosimy o przyjazd nie wcześniej niż 10-15 minut przed wyznaczoną godziną, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci lub osób niedołężnych z jednym opiekunem). Ma to na celu zmniejszenie liczby osób w poczekalni. Prosimy o przyjazd w maseczce. Przy wejściu prosimy zdezynfekować ręce i przeczytać kartę epidemiologiczną. Przed wejściem możemy również sprawdzać bezdotykowo temperaturę ciała.

Jeśli macie Państwo objawy infekcji prosimy przełożyć termin wizyty.

Nasze Rejestratorki udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty.

Jeżeli nie możesz się dodzwonić, skorzystaj z rejestracji on-line w górnym menue.

 • Zwiń listę

 • TELEKONSULTACJE

  W czasie telekonsultacji oprócz omówienia dolegliwości i wyników badań, wydania zaleceń, możliwe będzie uzyskanie e-recepty oraz skierowań.

  Jeżeli w czasie telekonsultacji okaże się, że niezbędne jest bezpośrednie zbadanie, zaprosimy na najbliższy możliwy termin wizyty.

  Telekonsultacje są możliwe u kardiologa, endokrynologa, diabetologa, onkologa, nefrologa, hematologa.

  Telekonsultacje odbywać się będą po uprzednim wykonaniu przelewu bankowego na kwotę 150zł.

  Dane do przelewu:

  Nazwa: Gabinety Marcelin Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

  Nr konta: 75 1090 1346 0000 0001 4139 9052

  Tytułem: telekonsultacja + nazwisko lekarza + data konsultacji + nazwisko pacjenta lub numer NIP jeśli potrzebna będzie faktura na firmę

  Potwierdzenie przelewu można przesłać na skrzynkę: kontakt (malpa) gabinety-marcelin.pl

 • ANKIETA KORONAWIRUS

  Ankieta wstępnej kwalifikacji na osobistą wizytę w Gabinetach Marcelin

  Kliknij ten link aby pobrać ankietę. Prosimy wydrukować, wypełnić i podpisać ankietę. UWAGA: datę, godzinę i temperaturę wpiszemy przy wejściu do przychodni.

  Treść pytań ankiety poniżej:

  Czy u Pana/i potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS CoV-2? (SARS-COV-2 to nowy koronawirus wywołujący chorobę COVID-19) TAK/NIE

  Czy występują objawy u Pana(i) lub u kogoś z domowników, lub występowały w ciągu ostatnich 21dni?: (jakiekolwiek z wymienionych): temperaturą ciała > 37 stopni C, dreszcze, pocenie się, kaszel, ból gardła, bóle mięśni, osłabienie, bóle głowy, duszność, trudności w oddychaniu lub radiologiczne objawy zapalenia płuc zaburzenia/utrata węchu i/lub smaku zapalenie spojówek (swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie oczu), biegunka, wymioty TAK/NIE

  Czy w okresie ostatnich 14 dni przebywał(a), podróżował(a) Pan(i) w rejonach transmisji koronawirusa? (lista krajów publikowana codziennie na stronie www.gis.gov.pl) TAK/NIE

  Czy w okresie ostatnich 14 dni miał(a) Pan(i) styczność z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS CoV-2? Styczność jest definiowana jako: kontakt z wydzielinami dróg oddechowych lub płynów ustrojowych (np. dotykanie zużytej chusteczki czy narażenie na kaszel osoby chorej) osoby podejrzanej o zachorowanie wywołane SARS-COV2, kontakt fizyczny taki jak podanie ręki, przebywanie w bliskiej odległości, a także opieka nad taką osobą lub zamieszkiwanie z nią. Dotyczy również osoby podróżujące z osobą podejrzaną o zachorowanie. TAK/NIE

  Czy jest Pan(i) objęty/a kwarantanną w związku z trwającą epidemią SARS-COV2(COVID19)? TAK/NIE

  Świadomy/a odpowiedzialności karnej zgodnie z artykułem 161 i/lub 165 kodeksu karnego, a także cywilnej zgodnie z artykułem 444 i/lub 445 kodeksu cywilnego, oświadczam, że udzielone przeze mnie powyższe odpowiedzi są zgodne z prawdą.

 • PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ

  Przygotowanie przed pierwszą wizytą

  Ankieta wstępnej kwalifikacji na osobistą wizytę w Gabinetach Marcelin

  Potrzebne informacje

  Prosimy o zebranie informacji o swoich dolegliwościach, chorobach, przebytych hospitalizacjach i zabiegach.

  Prosimy o przygotowanie aktualnego spisu wszystkich zażywanych leków (nazwa, dawka, ile razy dziennie) oraz informacje o lekach które wywoływały objawy uboczne w przeszłości.

  Przed wizytą u kardiologa prosimy o sprawdzenie aktualnej masy ciała, pomiary ciśnienia tętniczego i tętna (najlepiej zapisać) oraz o wydrukowanie i wypełnienie ankiety (poniżej do pobrania wersja MS WORD lub PDF), bez wpisywania danych osobowych.

  Ankieta MS WORD do KARDIOLOGA lub Ankieta PDF do KARDIOLOGA

  Dokumentacja

  Na wizytę proszę zabrać dowód osobisty oraz całą dokumentację medyczną do wglądu: karty wypisowe ze szpitali, wyniki badań EKG, USG, RTG, KT, echo serca, holtery, wyniki laboratoryjne itp., nawet jeśli wydają się nie związane z aktualnym problemem, część z nich może okazać się bardzo potrzebna.

  RODO

  Jesteśmy zobligowani do wypełniania irytujących obowiązków RODO, dlatego przed pierwszą wizytą prosimy o wyrażenie pisemnej zgody na kontakt telefoniczny głównie w celu obsługi terminu wizyty

  Usługi dodatkowe

  Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, z konsultacją innych specjalistów, lub np. z założeniem Holtera, koniecznie o to zapytaj wcześniej, nasze Rejestratorki postarają się umówić wizyty w tym samym dniu.

  Na miejscu działa punkt pobrań krwi do laboratorium Diagnostyka – można więc połączyć wizytę z wykonaniem tych badań – prosimy w takim razie przyjechać na czczo (do 20:00 kolacja dnia poprzedniego) do godziny 12:00.

  Dojazd i parkowanie

  Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie celem wypełnienia formalności przed wizytą. W przypadku rezygnacji z wizyty czy znacznego spóźnienia prosimy o informację.

  Staramy się przyjmować punktualnie, ale nie zawsze jest to możliwe. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz ma opóźnienie – wynika ono najczęściej z trudnej rozmowy w gabinecie.

  Adres: ul. Marcelińska 62/4, Poznań – w pobliżu skrzyżowania ul. Marcelińskiej z ul. Grochowską (pomiędzy ul Lubeckiego i Włodkowica), naprzeciwko budynku energetyki – nr 71

  Gabinety mieszczą się w budynku „Dwór-Marcelin” na parterze. Wejście prawą klatką schodową (od ul. Włodkowica). Dojazd – najlepiej taksówką lub komunikacją miejską – przystanki przy skrzyżowaniu Grochowska/Marcelińska (autobusy: A, 63, 69, 82, T2 – dojście 100-200m)

  W pobliżu nie ma strzeżonych ani płatnych parkingów. Samochody można pozostawiać na okolicznych uliczkach zgodnie z przepisami.

  Osoby z ograniczeniami ruchowymi najlepiej wysadzić przed wejściem (z dodatkową osobą do pomocy) i odstawić samochód.

  Promujemy płatność kartą 10-złotowym rabatem za większość usług

 • Adres

  ul. Marcelińska 62/4
  60-354 Poznań

 • Zadzwoń

  Rejestracja główna (+48 61) 222-9050
  Medycyna estetyczna (+48) 792 454 451
  Kardiolog dziecięcy 602 681 870 – SMS

 • Godziny pracy

  Poniedziałek – Piątek: 08.00 – 20.00
  Soboty, niedziele, święta: nieczynne

Gabinety Marcelin zapraszają

Kontrola nad swoim życiem i realistyczne oczekiwania co do codziennych wyzwań są kluczem do radzenia sobie ze stresem.

— Josh Billings