Doświadczeni lekarze specjaliści dla Ciebie w centrum Grunwaldu. Endokrynolog, hematolog, kardiolog, onkolog, nefrolog i wielu innych specjalistów w jednym miejscu.

„Gabinety Marcelin” to podmiot leczniczy oraz zespół współpracujących indywidualnych specjalistycznych praktyk lekarskich działających pod wspólnym adresem. Do zespołu zostali zaproszeni doświadczeni lekarze z poznańskich klinik. Specjaliści zostali dobrani tak, aby ułatwić proces diagnostyczny i terapeutyczny.

Najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor.

— Jonathan Swift

Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług w komfortowych warunkach dla pacjentów i lekarzy. „Gabinety Marcelin” działają od kwietnia 2012 w nowoczesnym budynku, blisko centrum Poznania. W skład przychodni wchodzą gabinety: internistyczne, zabiegowe oraz ginekologiczny. Zapewniamy miłą atmosferę w dużej poczekalni.

Gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny do zabiegów i badań m.in. takich, jak: szeroki zakres USG, w tym doppler i ECHO; EKG, holter EKG i ciśnieniowy, test wysiłkowy, programatory stymulatorów serca.

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, endokrynologa, urologa czy hematologa lub innych specjalistów, koniecznie o to zapytaj. Nasze rejestratorki postarają się dobrać dogodny termin dla Ciebie, udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty.

Zapraszamy do korzystania z naszych porad. Zainteresowanych tematyką zdrowego stylu życia jak i chorobami układu krążenia zachęcam do lektury naszego Kardioserwisu.

Pozdrawiam Piotr Bręborowicz

Dane przedsiębiorstwa podmiotu leczniczego:
Gabinety Marcelin spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-354) przy ul. Marcelińskiej 62/4, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000736496

Specjalizujemy się w:

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

W trudnym czasie pandemii wprowadziliśmy restrykcyjne procedury postępowania aby zminimalizować ryzyko zakażenia COVID-19. Wykonujemy także telekonsultacje.

W diagnostyce i leczeniu czas jest jednym z najważniejszych czynników, od których zależy zdrowie i życie pacjenta. Organizujemy naszą pracę tak, aby terminy konsultacji i badań były nieodległe. W sprawach pilnych staramy się umożliwić wizytę najdalej w ciągu kilku dni.

Aby zapewnić jakość wykonywanych usług zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów i używamy nowoczesnego, atestowanego sprzętu, regularnie poddawanego konserwacji i przeglądom.

Dbamy o profilaktykę, na którą zwykle brak czasu i ochoty. Zachęcamy do pobrania naszej książeczki profilaktycznej i realizacji zawartych w niej wytycznych w porozumieniu z lekarzem. Zachęcamy także do poszerzania swojej wiedzy o zdrowiu – zapraszamy do lektury Kardioserwis.pl

Dbamy o miłą atmosferę i oferujemy szereg udogodnień: przychodnia jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych; umożliwiamy płatność kartą i przelewem; umożliwiamy kontakt mailowy i rejestrację on-line; na miejscu funkcjonuje punkt pobrań krwi.

Nasi specjaliści