O nas
Mapka dojazdu
Lista lekarzy
Badania
Zabiegi
Profilaktyka
RODO
kardiolog

Przygotowanie przed pierwszą wizytą

Ankieta wstępnej kwalifikacji na osobistą wizytę w Gabinetach Marcelin

Potrzebne informacje

Prosimy o zebranie informacji o swoich dolegliwościach, chorobach, przebytych hospitalizacjach i zabiegach.

Prosimy o przygotowanie aktualnego spisu wszystkich zażywanych leków (nazwa, dawka, ile razy dziennie) oraz informacje o lekach które wywoływały objawy uboczne w przeszłości.

Przed wizytą u kardiologa prosimy o sprawdzenie aktualnej masy ciała, pomiary ciśnienia tętniczego i tętna (najlepiej zapisać) oraz o wydrukowanie i wypełnienie ankiety (poniżej do pobrania wersja MS WORD lub PDF), bez wpisywania danych osobowych.

Ankieta MS WORD do KARDIOLOGA lub Ankieta PDF do KARDIOLOGA

Dokumentacja

Na wizytę proszę zabrać dowód osobisty oraz całą dokumentację medyczną do wglądu: karty wypisowe ze szpitali, wyniki badań EKG, USG, RTG, KT, echo serca, holtery, wyniki laboratoryjne itp., nawet jeśli wydają się nie związane z aktualnym problemem, część z nich może okazać się bardzo potrzebna.

RODO

Jesteśmy zobligowani do wypełniania irytujących obowiązków RODO, dlatego przed pierwszą wizytą prosimy o wyrażenie pisemnej zgody na kontakt telefoniczny głównie w celu obsługi terminu wizyty

Usługi dodatkowe

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, z konsultacją innych specjalistów, lub np. z założeniem Holtera, koniecznie o to zapytaj wcześniej, nasze Rejestratorki postarają się umówić wizyty w tym samym dniu.

Na miejscu działa punkt pobrań krwi do laboratorium Diagnostyka – można więc połączyć wizytę z wykonaniem tych badań – prosimy w takim razie przyjechać na czczo (do 20:00 kolacja dnia poprzedniego) do godziny 12:00.

Dojazd i parkowanie

Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie celem wypełnienia formalności przed wizytą. W przypadku rezygnacji z wizyty czy znacznego spóźnienia prosimy o informację.

Staramy się przyjmować punktualnie, ale nie zawsze jest to możliwe. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz ma opóźnienie – wynika ono najczęściej z trudnej rozmowy w gabinecie.

Adres: ul. Marcelińska 62/4, Poznań - w pobliżu skrzyżowania ul. Marcelińskiej z ul. Grochowską (pomiędzy ul Lubeckiego i Włodkowica), naprzeciwko budynku energetyki - nr 71

Gabinety mieszczą się w budynku "Dwór-Marcelin" na parterze. Wejście prawą klatką schodową (od ul. Włodkowica). Dojazd - najlepiej taksówką lub komunikacją miejską - przystanki przy skrzyżowaniu Grochowska/Marcelińska (autobusy: A, 63, 69, 82, T2 - dojście 100-200m)

W pobliżu nie ma strzeżonych ani płatnych parkingów. Samochody można pozostawiać na okolicznych uliczkach zgodnie z przepisami.

Osoby z ograniczeniami ruchowymi najlepiej wysadzić przed wejściem (z dodatkową osobą do pomocy) i odstawić samochód.

Promujemy płatność kartą 10-złotowym rabatem za większość usług