O nas
Mapka dojazdu
Lista lekarzy
Badania
Zabiegi
Profilaktyka
RODO
kardiolog

Rejestracja do specjlalistów przyjmujących w zespole 'Gabinety Marcelin'

Gabinety Marcelin są czynne, ale zachęcamy do korzystania także z telekonsultacji z wykorzystaniem telefonu lub Internetu przy użyciu komunikatorów tj. SKYPE, Messenger, Google Hangouts, WhatsApp.

W czasie telekonsultacji oprócz omówienia dolegliwości i wyników badań, wydania zaleceń, możliwe będzie uzyskanie e-recepty oraz skierowań.

Jeżeli w czasie telekonsultacji okaże się, że niezbędne jest bezpośrednie zbadanie, zaprosimy na najbliższy możliwy termin wizyty. Od kosztu wizyty odjęty zostanie koszt telekonsultacji.

Ze względu na epidemię koronawirusa w "Gabinetach Marcelin" przestrzegamy ściśle procedur mających chronić przed zakażeniem. Prosimy o przyjazd dokładnie na wyznaczoną godzinę bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci lub osób niedołężnych z jednym opiekunem). Prosimy o przyjazd w maseczce i rękawiczkach. Przy wejściu prosimy zdezynfekować ręce i wypełnić kartę epidemiologiczną. Przed wejściem również sprawdzamy bezdotykowo temperaturę ciała. Ankieta wstępnej kwalifikacji epidemiologicznej na osobistą wizytę w Gabinetach Marcelin

Informacje przed pierwszą osobistą wizytą w gabinecie>>>

Szczegóły uzgodnią nasze rejestratorki telefonicznie: 61 222 90 50 oraz 512 460 975

Telekonsultacje są możliwe u kardiologa, endokrynologa, diabetologa, onkologa, nefrologa, hematologa.

Telekonsultacje odbywać się będą po uprzednim wykonaniu przelewu bankowego na kwotę 150zł.

Dane do przelewu:

Nazwa: Gabinety Marcelin Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Nr konta: 75 1090 1346 0000 0001 4139 9052

Tytułem: telekonsultacja + nazwisko lekarza + data konsultacji + nazwisko pacjenta lub numer NIP jeśli potrzebna będzie faktura na firmę

Potwierdzenie przelewu można przesłać na skrzynkę: kontakt (malpa) gabinety-marcelin.pl

Nasze Rejestratorki udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty.

Proszę o uzgadnianie telefoniczne terminu wizyty w dni powszednie w godzinach 8:30 - 20:00

Rejestracja główna 61-222 90 50 lub 0-512 460 975

Kardiolog dziecięcy 602 681 870 prośba o SMS

Medycyna estetyczna 792 454 451

Dokumentacja

Na wizytę proszę zabrać dowód osobisty oraz całą dokumentację medyczną do wglądu: karty wypisowe ze szpitali, wyniki badań, listę wszystkich przyjmowanych leków.

Usługi dodatkowe

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę u różnych specjalistów, lub np. z założeniem Holtera, koniecznie o to zapytaj wcześniej, nasze Rejestratorki postarają się umówić wizyty w tym samym dniu.

Punkt pobrań krwi aktualnie jest nieczynny

W ramach gabinetów działa punkt pobrań krwi do badań laboratoryjnych w środy, w godzinach 8:15 do 11:00.

Dojazd i parkowanie

Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie celem wypełnienia formalności przed wizytą. W przypadku rezygnacji z wizyty czy znacznego spóźnienia prosimy o informację.

Staramy się przyjmować punktualnie, ale nie zawsze jest to możliwe. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz ma opóźnienie – wynika ono najczęściej z trudnej rozmowy w gabinecie.

Adres: ul. Marcelińska 62/4, Poznań - w pobliżu skrzyżowania ul. Marcelińskiej z ul. Grochowską (pomiędzy ul Lubeckiego i Włodkowica), naprzeciwko budynku energetyki - nr 71

Gabinety mieszczą się w budynku "Dwór-Marcelin" na parterze. Wejście prawą klatką schodową (od ul. Włodkowica). Dojazd - najlepiej taksówką lub komunikacją miejską - przystanki przy skrzyżowaniu Grochowska/Marcelińska (autobusy: A, 63, 69, 82, T2 - dojście 100-200m)

W pobliżu nie ma strzeżonych ani płatnych parkingów. Samochody można pozostawiać na okolicznych uliczkach zgodnie z przepisami.

Osoby z ograniczeniami ruchowymi najlepiej wysadzić przed wejściem (z dodatkową osobą do pomocy) i odstawić samochód.

Zapraszamy