Nici liftingujące

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących charakteryzuje się wysoką skutecznością, porównywalną do liftingu chirurgicznego. W czasie zabiegu wprowadzanych zostaje pod skórę twarzy od 6 do 8 nici w miejsca najbardziej strategiczne pod względem poprawy wolumetrii twarzy. Same nici wykonane są z kwasu polimlekowego dzięki czemu są kompatybilne z tkankami naszego organizmu. Wprowadzone nici są implementowane za pomocą podwójnie szlifowanych i pokrytych sylikonem igieł (nici gładkie) lub za pomocą kaniul (nici haczykowate) i tworzą podskórny szkielet, mocując tkanki na właściwym miejscu. Efekt pogłębia się po kilku tygodniach, a stopniowo rozpuszczająca się nić powoduje biostymulację i biorewitalizację tkanki. Pobudzona synteza włókien kolagenowych, a ich ilość wyraźnie się zwiększa. W ciągu dwóch miesięcy po zabiegu następuje wyraźne ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry, staje się ona wyraźnie młodsza, bardziej jędrna i zwarta. Poprawie ulega także jej koloryt.

Efekty po zastosowaniu nici PLLA są naturalne i utrzymują się przez wiele miesięcy. Skóra odbudowuje się powoli, co gwarantuje młody i naturalny wygląd – rezultatem zabiegu jest nie tylko uniesienie tkanek, ale także poprawa kondycji skóry – ujędrnienie, poprawa gęstości i elastyczności.

Nici powstały, by przywrócić młodość bez ingerencji skalpela! Pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów bez konieczności ingerencji chirurgicznej, a efekty porównywalne są z tymi osiąganymi dzięki zabiegom chirurgii plastycznej. Dają możliwość wykonywania zabiegów: liftingu, konturowania twarzy, wygładzania zmarszczek, korekty kształtu nosa, brwi, kącików ust i oczu, oraz zabiegów modelujących ciało. Stymulują syntezę włókien kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się stopniowy proces poprawy skóry, którego efekty utrzymują się nawet do kilku lat.

Dostępne zabiegi/nici:

nić do liftingu, wolumetrii oraz konturowania twarzy i ciała
nić do liftingu, V-liftingu oraz niwelowania zaawansowanych objawów starzenia skóry
nić do unoszenia łuku brwiowego
nić do podnoszenia kącików ust i oczu
nić do korekty kształtu nosa
nić do rewitalizacji, przywrócenia gęstości i elastyczności, a także profilaktycznie aby spowolnić procesy starzenia
nić do wygładzania kurzych łapek, zmarszczek w okolicy oczu oraz niwelowania worków pod oczami
nić do rewitalizacji i spłycania zmarszczek zwłaszcza w obszarach intensywnej pracy mięśni twarzy (okolica oka, gładzizna czołowa, bruzda nosowo – wargowa)

 

Czytaj więcej

  • Białaczki i chłoniaki

    Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

  • Grypa

    Grypa – to często bagatelizowana choroba, a zabija setki tysięcy ludzi na świecie każdego roku.