Nici liftingujące

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących charakteryzuje się wysoką skutecznością, porównywalną do liftingu chirurgicznego. W czasie zabiegu wprowadzanych zostaje pod skórę twarzy od 6 do 8 nici w miejsca najbardziej strategiczne pod względem poprawy wolumetrii twarzy. Same nici wykonane są z kwasu polimlekowego dzięki czemu są kompatybilne z tkankami naszego organizmu. Wprowadzone nici są implementowane za pomocą podwójnie szlifowanych i pokrytych sylikonem igieł (nici gładkie) lub za pomocą kaniul (nici haczykowate) i tworzą podskórny szkielet, mocując tkanki na właściwym miejscu. Efekt pogłębia się po kilku tygodniach, a stopniowo rozpuszczająca się nić powoduje biostymulację i biorewitalizację tkanki. Pobudzona synteza włókien kolagenowych, a ich ilość wyraźnie się zwiększa. W ciągu dwóch miesięcy po zabiegu następuje wyraźne ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry, staje się ona wyraźnie młodsza, bardziej jędrna i zwarta. Poprawie ulega także jej koloryt.

Efekty po zastosowaniu nici PLLA są naturalne i utrzymują się przez wiele miesięcy. Skóra odbudowuje się powoli, co gwarantuje młody i naturalny wygląd – rezultatem zabiegu jest nie tylko uniesienie tkanek, ale także poprawa kondycji skóry – ujędrnienie, poprawa gęstości i elastyczności.

Nici NewU – powstały, by przywrócić młodość bez ingerencji skalpela! Pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów bez konieczności ingerencji chirurgicznej, a efekty porównywalne są z tymi osiąganymi dzięki zabiegom chirurgii plastycznej. Dają możliwość wykonywania zabiegów: liftingu, konturowania twarzy, wygładzania zmarszczek, korekty kształtu nosa, brwi, kącików ust i oczu, oraz zabiegów modelujących ciało. Stymulują syntezę włókien kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się stopniowy proces poprawy skóry, którego efekty utrzymują się nawet do kilku lat.

Nici NewU są wyrobem medycznym, posiadają certyfikat najwyższego bezpieczeństwa wydany przez KFDA oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz restrykcyjnych procedur stosowanych w produkcji wyrobów medycznych dla kardiochirurgii, nici NewU spełniają najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa.

Dostępne zabiegi/nici:

nić do liftingu, wolumetrii oraz konturowania twarzy i ciała
nić do liftingu, V-liftingu oraz niwelowania zaawansowanych objawów starzenia skóry
nić do unoszenia łuku brwiowego
nić do podnoszenia kącików ust i oczu
nić do korekty kształtu nosa
nić do rewitalizacji, przywrócenia gęstości i elastyczności, a także profilaktycznie aby spowolnić procesy starzenia
nić do wygładzania kurzych łapek, zmarszczek w okolicy oczu oraz niwelowania worków pod oczami
nić do rewitalizacji i spłycania zmarszczek zwłaszcza w obszarach intensywnej pracy mięśni twarzy (okolica oka, gładzizna czołowa, bruzda nosowo – wargowa)

 

Czytaj więcej

  • Białaczki i chłoniaki

    Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

  • Grypa

    Grypa – to często bagatelizowana choroba, a zabija setki tysięcy ludzi na świecie każdego roku.