O nas
Mapka dojazdu
Lista lekarzy
Badania
Zabiegi
Profilaktyka
RODO
kardiolog

Obecnie nie świadczymy usług w ramach NFZ

Rejestracja do specjlalistów przyjmujących w zespole 'Gabinety Marcelin'

Nasze Rejestratorki udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty.

Proszę o uzgadnianie telefoniczne terminu wizyty w dni powszednie

w godzinach 8:30 - 20:00

Rejestracja główna 61-222 90 50 lub 0-512 460 975

Chirurg-onkolog 608 496 067

Kardiolog dziecięcy 602 681 870 prośba o SMS

Medycyna estetyczna 792 454 451

Szczepienia 500 258 146

Dokumentacja

Na wizytę proszę zabrać dowód osobisty oraz całą dokumentację medyczną do wglądu: karty wypisowe ze szpitali, wyniki badań, listę wszystkich przyjmowanych leków.

Usługi dodatkowe

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę u różnych specjalistów, lub np. z założeniem Holtera, koniecznie o to zapytaj wcześniej, nasze Rejestratorki postarają się umówić wizyty w tym samym dniu.

Na miejscu działa punkt pobrań krwi do laboratorium Diagnostyka – można więc połączyć wizytę z wykonaniem tych badań – prosimy w takim razie przyjechać na czczo (do 20:00 kolacja dnia poprzedniego) do godziny 12:00.

Dojazd i parkowanie

Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie celem wypełnienia formalności przed wizytą. W przypadku rezygnacji z wizyty czy znacznego spóźnienia prosimy o informację.

Staramy się przyjmować punktualnie, ale nie zawsze jest to możliwe. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz ma opóźnienie – wynika ono najczęściej z trudnej rozmowy w gabinecie.

Adres: ul. Marcelińska 62/4, Poznań - w pobliżu skrzyżowania ul. Marcelińskiej z ul. Grochowską (pomiędzy ul Lubeckiego i Włodkowica), naprzeciwko budynku energetyki - nr 71

Gabinety mieszczą się w budynku "Dwór-Marcelin" na parterze. Wejście prawą klatką schodową (od ul. Włodkowica). Dojazd - najlepiej taksówką lub komunikacją miejską - przystanki przy skrzyżowaniu Grochowska/Marcelińska (autobusy: A, 63, 69, 82, T2 - dojście 100-200m)

W pobliżu nie ma strzeżonych ani płatnych parkingów. Samochody można pozostawiać na okolicznych uliczkach zgodnie z przepisami.

Osoby z ograniczeniami ruchowymi najlepiej wysadzić przed wejściem (z dodatkową osobą do pomocy) i odstawić samochód.

Zapraszamy