Rejestracja do specjalistów przyjmujących w zespole Gabinety Marcelin

Obecnie nie świadczymy usług w ramach NFZ

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, endokrynologa, urologa czy hematologa lub innych specjalistów, koniecznie o to zapytaj. Nasze rejestratorki postarają się dobrać dogodny termin dla Ciebie, udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty.

Prosimy o uzgadnianie telefoniczne terminu wizyty w dni powszednie w godzinach 10:00 – 19:00

Rejestracja główna: 61 222 90 50 lub 512 460 975

Chirurg-onkolog 608 496 067

Kardiolog dziecięcy 602 681 870 (aby umówić się na wizytę prosimy o wysłanie  SMS z imieniem i nazwiskiem dziecka, zwrotnie w przeciągu 3 dni otrzymają Państwo informacje o wyznaczonym terminie wizyty)

Medycyna estetyczna 792 454 451

Szczepienia 500 258 146

dr hab. n. med. Lech Paluszkiewicz 502 608 777  lub rejestracja na wizytę przez stronę www: http://lpaluszkiewicz.igabinet.pl lub poprzez kontakt e-mail: rejestracja.paluszkiewicz@gmail.com

Na wizytę prosimy zabrać dowód osobisty oraz dokumentację medyczną: karty wypisowe ze szpitali, wyniki badań, listę wszystkich przyjmowanych leków.

Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie celem wypełnienia formalności przed wizytą.
W przypadku rezygnacji z wizyty czy znacznego spóźnienia prosimy o informację.

Staramy się przyjmować punktualnie, ale nie zawsze jest to możliwe. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz ma opóźnienie – wynika ono najczęściej z trudnej operacji czy reanimacji w szpitalu lub bardzo trudnej rozmowy w gabinecie.

Adres: ul. Marcelińska 62/4, 60-354 Poznań

Lokalizacja – w pobliżu skrzyżowania ul. Marcelińskiej z ul. Grochowską (pomiędzy ul Lubeckiego i Włodkowica), naprzeciwko budynku energetyki – nr 71

Gabinety mieszczą się w budynku „Dwór-Marcelin” na parterze.

Znajdziesz nas również na: https://www.facebook.com/gabinetymarcelin/

(zostaniesz przeniesiony na stronę naszego profilu na Facebook’u po kliknięciu w ikonę poniżej)